W Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Do wypadku doszło przed godz. 6:00. Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes z cysterną, jadąc w kierunku Jasła, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżające Volvo z naczepą.
Kierowca mercedesa był zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli rannego mężczyznę. 63-latek z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą. Funkcjonariusze wykonują oględziny i zabezpieczają ślady.
Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.
Tekst: Alicja Karłowska / Fot.: KPP Jasło








![Zablokowana jest droga krajowa nr 28 na odcinku Jasło – Krosno [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zablokowana jest droga krajowa nr 28 na odcinku Jasło – Krosno [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/02/47461-wypadek-w-warzycach-194cca4e.webp)



