Stadion miejski przy ul. Parkowej w Dębicy zyskuje nowy wygląd. Na trybunie montowane są krzesełka w kolorach Klubu Sportowego Wisłoka. W ramach prac modernizacyjnych wykonane zostanie również zadaszenie, ogrodzenie i wygrodzenia sektorów na trybunie oraz balustrady.
Inwestycja jest realizowana dzięki dotacji z programu Polski Ład. Miasto zdobyło na ten cel 3 mln 857 tys. zł. Prace mają potrwać do końca lipca.
Tekst: Wojciech Wójcik, fot. ilustracyjne

![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)





