9 medali zdobyli najmłodsi członkowie klubu Team Sukata Poland z Mielca w 6. Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w brazylijskim Jujitsu. W Mińsku Mazowieckim złoto wywalczyły: Julia Ryczek i Emilia Muryjas. Srebro stało się udziałem: Julii Sikory, Michała Lesia i Przemysława Lebera. Natomiast brązowe medale przywieźli: Nikola Kardyś, Dawid Knap, Filip Sztuka i Eryk Ozimek.
fot. Facebook Team Sukata Poland



![Poranne kolizje na Podkarpaciu. Utrudnienia w kilku miejscach regionu 4 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)



