Dzisiaj w Jaćmierzu (gmina Zarszyn) w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbywa się jeden z etapów Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do konkursu zgłosiło się 18 drużyn w kategorii powyżej 12 lat. Biorą w nim udział zwycięskie drużyny z eliminacji powiatowych i miejskich. Młodzież ma za zadanie prawidłowo rozwiązać testy, przejechać bezbłędnie na rowerze wyznaczoną trasę po miasteczku rowerowym, pokonać tor sprawnościowy i zaprezentować swoje umiejętności pomocy przedmedycznej.
Relacja Macieja Gnatowskiego.
Fot. Maciej Gnatowski

















![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

