Przed dwa dni na stadionie Izolatora Boguchwała siedem drużyn rywalizowało w trzecim turnieju sezonu PZU Amp Futbol Ekstraklasy, czyli piłkarzy po amputacjach. Zespół gospodarzy AMP futbol Stali Rzeszów zagrał w drugiej grupie – o miejsca 5-7 razem z Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław i ekipą Nowych Technologii Różyca. Wczoraj Stal bezbramkowo zremisowała z Legią Warszawa oraz uległa Śląskowi 0:4. Dziś rzeszowianie bezbramkowo zremisowali z Nowymi Technologiami Różyca. W grupie I drużyn rywalizujących o mistrzostwo Polski w najciekawszym spotkaniu mistrza z wicemistrzem Polski, a więc Wisły Kraków i Kuloodpornych Bielsko Biała górą byli gracze „Białej Gwiazdy” – wygrali 2:1.
fot. archiwum





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

