Siatkarki reprezentacji Polski wygrały z Francuzkami 4:0 (25:21, 30:28, 25:11, 25:23) w meczu towarzyskim w Radomiu. Najwięcej punktów dla Polski – 11 – zdobyła przyjmująca Martyna Czyrniańska. Przed rozpoczęciem meczu trenerzy umówili się na rozegranie co najmniej czterech setów. W wyjściowej szóstce zagrały dwie zawodniczki Developresu Rzeszów: rozgrywająca Katarzyna Wenerska, oraz libero Aleksandra Szczygłowska, na zmiany wchodziły też Weronika Szlagowska i Magdalena Jurczyk. Niestety na uraz kolana narzeka środkowa Weronika Centka i nie mogła wystąpić. Obie reprezentacje zmierzą się ponownie jutro również w Radomiu.
fot. archiwum




![Pożar drewnianego budynku w Jasionowie w powiecie brzozowskim [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Ewakuacja McDonald’s w Mielcu. Pomiary nie wykazały zagrożenia chemicznego](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSC033911-120x86.jpg)


