W Hucie Komorowskiej odbędą się 15 września centralne obchody XVII Dni Kardynała Adama Kozłowieckiego.
Główne uroczystości rozpocznie o godz. 11.00 msza św. polowa sprawowana pod przewodnictwem bp. sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza. Odbędzie się w parku Kozłowieckich, obok budynku Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej.
Po eucharystii przewidziano możliwość zwiedzania placówki muzealnej, a o godz. 16.00 odbędzie się koncert muzyczny.
Wystąpią m.in. Izabela Szafrańska, Aleksandra Trocka, Grzegorz Wilk, Michał Jurkiewicz, Michał Grobelny oraz zespoły Sienna Gospel Choir oraz Kwartet Galicyjski.
Autor: Robert Pytka


![[AKTUALIZACJA] Poranne utrudnienia i wypadki na drogach Podkarpacia 3 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie rowerzysty w Głogowie Małopolskim. Trafił do szpitala, był pijany [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/policja1-350x250.jpg)
![Pijany kierowca wjechał do rowu na trasie Kolbuszowa–Tuszyma 4 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)



