Siatkarki Developresu Rzeszów mają ostatni sprawdzian przed rozgrywkami Tauron Ligi. Biorą udział w turnieju Giganci Siatkówki w Twardogórze na Dolnym Śląsku. Rzeszowianki w półfinale zmagań wygrały z zespołem Moya Radomka Radom 3:1. Pierwszego seta nasz zespół zwyciężył 25:14 w drugim lepsze radomianki do 19:00. Trzeciego i czwartego seta Developres zakończył na swoją korzyść 25:20 oraz 25:14. Wcześniej ŁKS Łódź wygrał z niemieckim zespołem SC Poczdam 3:0. Jutro o 17:30 w meczu o pierwsze miejsce w turnieju Developres zagra z ŁKS–em.
Tekst: Bartłomiej Wisz





![[AKTUALIZACJA] Makabryczne odkrycie w Lutoryżu. Ludzkie szczątki na budowie domów jednorodzinnych 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Makabryczne odkrycie w Lutoryżu. Ludzkie szczątki na budowie domów jednorodzinnych - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-5.jpeg)

