Ponad 80 wystawców wzięło udział w III edycji Strzyżowskiego Jarmarku Staroci, który odbył się 22 września na placu targowym w Strzyżowie – informuje dyrektorka Muzeum Samorządowego Ziemi Strzyżowskiej, Magdalena Wilusz.
Jarmark cieszył się dużym zainteresowaniem kolekcjonerów, zbieraczy, koneserów staroci, a także mieszkańców Strzyżowa.
Kolejna edycja jarmarku odbędzie się wiosną przyszłego roku, w ostatnią niedzielę kwietnia.
Tekst: Z. Jarosz, fot. Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej





































![[AKTUALIZACJA] Dwa pożary na Podkarpaciu. Spłonęły budynki gospodarcze, trwa dogaszanie domu 38 - Polskie Radio Rzeszów Ponad 1200 interwencji straży pożarnej minionej doby. Dwie osoby zginęły w pożarach](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/615512216_1206079595043699_7075306038339070420_n-350x250.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 39 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


