W „Sprawie w toku” wybraliśmy się na rzeszowski cmentarz Wilkowyja. Jeden ze słuchaczy poprosił nas o interwencję w sprawie ciemności, które jak powiedział, wieczorem i w nocy panują na cmentarzu. Szczególnie, jak stwierdził jest to uciążliwe w dni świąteczne, kiedy trzeba oświetlać sobie drogę telefonami komórkowymi. Czy to rzeczywiście jest problem? Na cmentarzu była Małgorzata Iwanicka, a z gośćmi audycji, rzecznikiem prezydenta Rzeszowa Marzeną Kłeczek-Krawiec oraz prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie Sławomirem Progorowiczem rozmawiała Bernadeta Szczypta.
fot. Bernadeta Szczypta





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 12 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

