Setne urodziny obchodziła w sobotę mieszkanka Stalowej Woli Maria Kluk. Życzenia jubilatce złożył m.in. prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny, który podkreślił na swoim profilu w mediach społecznościowych, że przez całe życie była ona przykładem niesamowitej determinacji i przedsiębiorczości.
Jubilatka wychowała troje dzieci, doczekała się 6 wnuków i 8 prawnuków. Pani Maria z sukcesem prowadziła własną działalność gospodarczą – najpierw cegielnię, a później zakład kamieniarski w Stalowej Woli i to aż do 85. roku życia.
–Jej zaangażowanie i ciężka praca nie tylko przyczyniły się do rozwoju Stalowej Woli, ale także stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń – podkreślił prezydent Lucjusz Nadbereżny.
Opr. D.Kapała, fot. Fb Lucjusza Nadbereżnego

![Zderzenie busów i samochodu osobowego w Nisku, dwie osoby zabrane do szpitala [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Chciał zdać egzamin za kogoś innego. Skończyło się interwencją policji i zarzutami](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831-350x250.jpg)





