Do zdarzenia doszło w niedzielę w jednym z mieszkań na Osiedlu Mieszka I w Rzeszowie. Z ustaleń policjantów wynika, że do mieszkania wynajmowanego przez 41-latka przyszło trzech mężczyzn.
– Dwóch z nich weszło do sypialni pokrzywdzonego. Jeden z nich przytrzymał śpiącego mężczyznę, natomiast drugi go bił. Przed wyjściem z mieszkania trzeci z mężczyzn uderzył jeszcze pokrzywdzonego – informuje rzeszowska policja.
Partnerka 41-latka wezwała pogotowie. Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie były poważne.
Dozór policyjny i zakaz zbliżania się
Kilka godzin po zgłoszeniu zdarzenia policja zatrzymała dwóch mieszkańców powiatu łańcuckiego, trzeciego następnego dnia. To dwóch 19-latków i 20-latek. Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia 41-latka i narażenie mężczyzny na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Wobec podejrzanych zastosowano dozór połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.
Opr. dw


![[ZDJĘCIA] KS DevelopRes Rzeszów wygrywa derby Podkarpacia. Pewne 3:0 ze Stalą Mielec 3 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] KS DevelopRes Rzeszów wygrywa derby Podkarpacia. Pewne 3:0 ze Stalą Mielec](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09528-Poprawione-Szum-120x86.jpg)
![[SONDA] Dziś niedziela handlowa. Co mówią mieszkańcy? 4 - Polskie Radio Rzeszów [SONDA] Dziś niedziela handlowa. Co mówią mieszkańcy?](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/kobieta-cieszy-sie-zakupy-pojeciem-120x86.jpg)





