Dla niektórych odpoczynek bywa stratą czasu, ale przecież to tylko przerwa od niektórych form aktywności fizycznych lub psychicznych, a nie zaniechanie wszelkich czynności. Temat odpoczynku wiąże się tez z planowanie. Kiedy warto plan szczegółowy zamienić na ramowy, nie pogubić się w wielości alternatyw, trendów? Wreszcie, odpoczywajmy tak, by sprawiało nam frajdę!
Gościem programu jest dr Barbara Przywara, socjolog z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zaprasza Alicja Karłowska.
Tekst, fot.: A. Karłowska


![Finał konkursu Podcast Roku im. redaktora Janusza Majki [ROZMOWY, ZDJĘCIA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Finał konkursu Podcast Roku im. redaktora Janusza Majki [ROZMOWY, ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/final-120x86.jpg)





