38-letni kierowca ciężarówki doprowadził do kolizji w miejscowości Lisów w powiecie jasielskim. Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie w tej sprawie, zatrzymali go na ulicy Mickiewicza w Jaśle.
Mężczyzna zachowywał się nerwowo, miał pomniejszone źrenice. Mundurowi podejrzewali, że może być pod wpływem niedozwolonych substancji. Ich przypuszczenia potwierdził narkotester, który wskazał w organizmie mężczyzny obecność amfetaminy
– informuje jasielska policja.
Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a pojazd, którym kierował, został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Teraz mieszkaniec powiatu limanowskiego odpowie przez sądem za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego.
Źródło: KPP w Jaśle

![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna-350x250.webp)



![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna.webp)


