W I ligowej drużynie Resovii nadal grać będzie Mateusz Bondarenko, podpisał z klubem nową umowę do końca czerwca 2025 roku. 23-letni obrońca dołączył do Resovii przed rokiem. W minionym sezonie wystąpił w trzynastu ligowych meczach i dwóch spotkaniach w Pucharze Polski. A trzecioligowy KS Wiązownica pozyskał dwóch nowych zawodników. To obrońca Jan Mac i środkowy napastnik z Ukrainy Dmytro Sula. Pierwszy, ostatnio reprezentował barwy Sokoła Sieniawa, zagrał w 20 meczach i strzelił jednego gola. Drugi grał w czeskim drugoligowcu HS Kromeriz.
fot. archiwum





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 18 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

