Obrońca zdecydował się przedłużyć umowę na kolejne półtora roku. Łukasz Góra do Stali Rzeszów trafił z Chrobrego Głogów przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/20. Od razu wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i stał się kluczowym zawodnikiem w drużynie „biało-niebieskich”. Łącznie w barwach Stali Rzeszów rozegrał 105 meczów i zdobył dziesięć bramek.
fot. archiwum





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

