Zmiana na ławce trenerskiej w trzecioligowej Wólczance Wólka Pełkińska. W nowym sezonie zespół poprowadzi Tomasz Przewoźnik. Zastąpił Daniela Zielenkiewicza na stanowisku pierwszego szkoleniowca. W ubiegłym sezonie Przewoźnik prowadził San Gorzyce w rozgrywkach jarosławskiej okręgówki. Teraz będzie łączył funkcję pierwszego trenera Wólczanki z pracą w Szkole Mistrzostwa Sportowego Resovii. Niegdyś Tomasz Przewoźnik grał w młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 19.
fot. archiwum





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

