Polskie tenisistki stołowe nie obronią tytułu drużynowych Mistrzyń Europy juniorek. W półfinale zawodów rozgrywanych w Gliwicach przegrały po zaciętym meczu z reprezentacją Niemiec 2-3. Dwa punkty dla naszej drużyny wywalczyła Zuzanna Wielgos z AZS Politechniki Rzeszowskiej. Swój mecz przegrała zaś Anna Brzyska z Kolpinga Jarosław. W finale Niemki zagrają z Rumunkami. Poza strefą medalową zakończy udział w turnieju drużynowym reprezentacja Polskich juniorów z Alanem Kulczyckim z jarosławskiego Oxynetu. W ćwierćfinale Polacy przegrali z Francuzami 2-3.





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 18 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

