W części Dębicy oraz okolicznych miejscowościach doszło wieczorem do awarii energetycznej. Spowodowało to przerwę w dostawie prądu dla mieszkańców. Jak informuje spółka Tauron Dystrybucja, awaria wydarzyła się około godziny 19:30 (27.12). Służby energetyczne pracują nad jej usunięciem.
Zasilanie miało wrócić do odbiorców przed godziną 22:00. Przerwa w dostawie energii dotyczy m.in. mieszkańców ulic Gumniska, Gajowej, Orlej i Sokoła w Dębicy, a także miejscowości: Latoszyn, Braciejowa, Głobikowa, Siedliska-Bogusz, Gorzejowa, Brzeziny oraz Nawsie Brzosteckie.
Źródło: Tauron Dystrybucja


![Awaria pojazdu ciężarowego na DK73 w Bielowach. Koniec utrudnienia 3 - Polskie Radio Rzeszów Tragedia w powiecie mieleckim. W wypadku zginęli: 19-latka, jej 12-letni brat i 18-letni chłopak [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/policja121-3-350x250.jpg)
![Mobilet w Dębicy. Za postój w strefie płatnego parkowania można zapłacić aplikacją 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowe strefy płatnego parkowania w Przemyślu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/1000045626-e1761289765335-350x250.jpg)



