Zuzanna Wielgos wywalczyła brązowy medal w grze mieszanej z Marcelem Błaszczykiem podczas Mistrzostw Europy juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych w Gliwicach. Zawodniczka AZS-u Politechniki Rzeszów, w parze z Anna Brzyską z Kolpinga Jarosław, awansowała również do półfinału gry podwójnej. Obie podkarpackie tenisistki mają więc już brązowy medal, a o finał zagrają w sobotę jutro z parą rumuńsko-włoską. Co najmniej brązowy medal ma także Alan Kulczycki z Oxynetu Jarosław, który w grze deblowej z Marcelem Błaszczykiem awansował do jutrzejszego półfinału, gdzie rywalami będą zawodnicy z Rumunii.




![Zderzenie aut w powiecie tarnobrzeskim. Zablokowana jest droga powiatowa 5 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-120x86.jpg)


