Mandat dla kierowcy mercedesa
W niedzielę funkcjonariusze zwrócili uwagę na osobowego Mercedesa, który poruszał się po S19 z bardzo dużą prędkością. W miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosiła 120 km/h, miał na liczniku aż 210 km/h. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą Mercedesa siedział 34-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.
Kara dla recydywisty, kierowcy BMW
Tego samego dnia policjanci zmierzyli prędkość BMW. Okazało się, że kierowca również jechał z prędkością 210 km/h, drogą ekspresową S19, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 120 km/h. 44-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych, ponieważ było to kolejne jego przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

![54-letnia kobieta potrąciła półtoraroczną dziewczynkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)


![54-letnia kobieta potrąciła półtoraroczną dziewczynkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)
![Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/Pozar-w-zakladzie-motoryzacyjnym-w-Sedziszowie-Malopolskim-AKTUALIZACJA-2.jpg)

