Kierowca nie odniósł obrażeń
Do zdarzenia doszło w sobotę (11.04) po godzinie 8. Kierujący Fordem najechał na barierę ochronną, doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.
1,6 promila w organizmie
Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Jak przekazała mł. asp. Sara Bania-Nowak, oficer prasowy krośnieńskiej policji, badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Został zatrzymany przez policję.
Droga przez chwilę była zablokowana.
![Dachowanie w Głowience. Pijany kierowca wjechał w barierę [AKTUALIZACJA] 1 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut na A4 pod Rzeszowem](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSC08691-750x492.jpg)

![Ruch wahadłowy w Starej Wsi po zderzeniu ciężarówki z osobówką [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Ruch wahadłowy w Starej Wsi po zderzeniu ciężarówki z osobówką [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/wypadek1-1-350x250.jpg)
![Dwie osoby nie żyją. Tragiczny wypadek w Głogowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dwie osoby nie żyją. Tragiczny wypadek w Głogowie Małopolskim [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/wypadek-Glogow-350x250.jpg)

![Dwie osoby nie żyją. Tragiczny wypadek w Głogowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Dwie osoby nie żyją. Tragiczny wypadek w Głogowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/wypadek-Glogow.jpg)

