W poniedziałek mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił. Z relacji rodziny wynikało, że udało się nawiązać kontakt z zaginionym, który twierdził, że stracił orientację w terenie i jest gdzieś w lesie. Ze względu na wiek i stan zdrowia obawiano się, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji zagrażającej jego życiu.
Policjanci sprawdzili miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Do działań włączyli się strażacy oraz członkowie rodziny seniora. Przy poszukiwaniach wykorzystano drona z termowizją. Po kilkugodzinnej akcji 81-latek został odnaleziony w lesie na terenie Łętowni. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny i przekazali go pod opiekę lekarzy.
Tekst: Dariusz Kapała, fot. KPP Leżajsk


![Pożar ochronki w Grodzisku Dolnym. Ewakuowano dzieci i opiekunów 3 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w przemyskiej firmie zajmującej się dystrybucją płyt drewnopochodnych [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/DSC04461-1-350x250.jpg)
![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Chciał zdać egzamin za kogoś innego. Skończyło się interwencją policji i zarzutami](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831-350x250.jpg)


