Na parkingu za budynkiem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie trwa Jesienny Kiermasz Książek Wyczytanych. Czytelnicy znajdą stoiska pełne powieści, bajek dla dzieci, podręczników i encyklopedii. Lektury wystawione na sprzedaż należały do zbiorów biblioteki. Można kupić je nawet w cenie 2 złotych.
Jak powiedziała Natalia Szwedo, specjalista ds. promocji biblioteki, zainteresowanie wśród czytelników rośnie z każdą kolejną akcją. Tym razem przygotowano na sprzedaż blisko 2600 egzemplarzy.
Jesienny Kiermasz Książek Wyczytanych przy ulicy Sokoła w Rzeszowie, potrwa do godziny 17:00.
Tekst, fot. W. Wilczyńska-Ortyl








![Trzymiesięczny areszt dla patomorfolożki. Na działce w Lutoryżu znaleziono ponad 30 ludzkich płodów [AKTUALIZACJA] 9 - Polskie Radio Rzeszów Trzymiesięczny areszt dla patomorfolożki. Na działce w Lutoryżu znaleziono ponad 30 ludzkich płodów [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Trzymiesieczny-areszt-dla-patomorfolozki.-Na-dzialce-w-Lutoryzu-znaleziono-ponad-30-ludzkich-plodow-350x250.webp)



