Kościoły, kapliczki, dworzec kolejowy i urokliwe pejzaże. Te miejsca narysowali i namalowali uczestnicy konkursu na pocztówkę z Pogórza Strzyżowskiego. W sumie nadesłano ponad 320 prac w pięciu kategoriach wiekowych, ponieważ udział wzięły dzieci od przedszkola do szkół średnich.
W piątek w Galerii Miejskiej w Strzyżowie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. Wszystkie prace można obejrzeć na pokonkursowej wystawie, która będzie czynna do końca stycznia. Najlepsze prace zostały wydrukowane w formie pocztówek. Patronat nad konkursem organizowanym przez Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej objął burmistrz Strzyżowa.
Relacja Barbary Kozłowskiej.
Tekst: Barbara Kozłowska, fot. organizatora









![[AKTUALIZACJA] Dwa pożary na Podkarpaciu. Spłonęły budynki gospodarcze, trwa dogaszanie domu 10 - Polskie Radio Rzeszów Ponad 1200 interwencji straży pożarnej minionej doby. Dwie osoby zginęły w pożarach](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/615512216_1206079595043699_7075306038339070420_n-350x250.jpg)


