Rzeszowski ratusz jest miejscem dzisiejszej konferencji pt. Doing business with Austria. Jest skierowana do biznesmenów z Rzeszowa i okolic oraz do przedstawicieli biznesu z kraju nad Dunajem. Do stolicy Podkarpacia przybyli przedstawiciele blisko 20 firm austriackich z branży lotniczej, automotive, green tech i drzewnej. To okazja dla naszych przedsiębiorców, by przedstawić swoje firmy i rozpocząć współpracę. W spotkaniu weźmie udział Barbara Eibinger-Miedl, minister regionalny w rządzie Styrii, zajmująca się gospodarką, turystyką i nauką, a także przedstawiciele regionu Styrii i Ambasady Austrii. Będą też obecni przedsiębiorcy reprezentujący Klaster Dolina Lotnicza.
Doing Business with Austria jest czwartym wydarzeniem z tego cyklu, poruszającym tematykę współpracy gospodarczej, wymiany handlowej oraz uwarunkowań prawnych w relacjach biznesowych z zagranicą.
Relacja Moniki Domino.
fot. archiwum



![5. odsłona akcji "Choinka dla Życia" w RCKiK w Rzeszowie [ZDJĘCIA] 4 - Polskie Radio Rzeszów 5. odsłona akcji „Choinka dla Życia” w RCKiK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/choinka-5-120x86.jpg)





