Dyżurny dębickiej policji został poinformowany o obywatelskim zatrzymaniu nietrzeźwej kierującej w miejscowości Latoszyn. Z relacji zgłaszającej osoby wynikało, że na parking przy szkole przyjechała pijana kobieta. Świadkowie zdarzenia uniemożliwili jej dalszą jazdę, odebrali kluczyki do samochodu 64-letniej kierującej fiatem. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Dębicy miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Grozi jej teraz do 3 lat pozbawienia wolności.
Opr. dw, fot. Polskie Radio Rzeszów



![Mobilet w Dębicy. Za postój w strefie płatnego parkowania można zapłacić aplikacją 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowe strefy płatnego parkowania w Przemyślu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/1000045626-e1761289765335-350x250.jpg)



