Siatkarze Asseco Resovii po raz trzeci przegrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, tym razem na wyjeździe 2:3, i nie zagrają w finale o mistrzostwo Polski.
Nasz zespół po porażce w inauguracyjnym secie 19:25, kolejnego wygrał w identycznych rozmiarach, trzeciego przegrał do 23, by w czwartym znów okazać się lepszym 28:26. Tie-break ZAKSA już wygrała 15:12.
ZAKSA poprzednie dwa mecze w Rzeszowie zakończyła zwycięsko 3:2 i 3:1, i w rywalizacji play-off do trzech wygranych triumfowała 3:0.
Teraz rzeszowianie powalczą o brązowy medal. Ich rywalem będzie albo Jastrzębski Węgiel, albo Aluron Warta Zawiercie. W rywalizacji tych zespołów Jastrzębie prowadzi 2:0.
Pierwsze spotkanie o brąz w Rzeszowie 2 maja o 20:30.
fot. archiwum




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


