Wodny plac zabaw znów jest dostępny dla mieszkańców Stalowej Woli i okolic. Po trwającym kilka miesięcy remoncie został ponownie otwarty. Obiekt położony w Parku Miejskim jest dużą atrakcję dla dzieci i ich rodziców, zwłaszcza w upalne dni. Obok znajduje się park linowy, są toalety, ławki i punkt małej gastronomii.
Wodny plac zabaw powstał prawie 6 lat temu. Jest tam brodzik i różne urządzenia jak fontanny, wieżyczki i armatki wodne. Plac ma bezpieczną dla dzieci nawierzchnię.
Po kilkuletnim użytkowaniu konieczny był już remont obiektu. Prace kosztowały milion złotych. W ubiegłą sobotę został ponownie otwarty.
Władze Stalowej Woli zapowiadają, że jeżeli dopisze pogoda, to wodny plac zabaw będzie czynny aż do połowy września.
Tekst, fot. Dariusz Kapała







![Wypadek na DK9 w Widełce. Jedna osoba ranna po zderzeniu z motorowerem 8 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-120x86.jpg)


