Michał Zieleń z Uniwersytetu Rzeszowskiego został Akademickim Mistrzem Polski na dystansie 1500 metrów. Drugi medal dla naszego regionu, podczas imprezy rozgrywanej w Poznaniu wywalczyły panie także z Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zdobyły srebro w sztafecie 4 x 100 metrów
Tegoroczna edycja akademickich mistrzostw w „królowej sportu” zgromadziła w stolicy Wielkopolski blisko 1270 zawodniczek i zawodników, w tym ponad 1150 studentów reprezentujących aż 93 uczelnie wyższe.
fot. archiwum





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 18 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

