W Przemyślu otwarto w niedzielę przed południem stok narciarski. Niskie temperatury w ostatnich dniach umożliwiły odpowiednie dośnieżenie tras armatkami Wyciąg będzie czynny do godziny 21. Narciarze mogą korzystać z głównej trasy o długości 830 metrów, a dla początkujących przygotowano tzw. oślą łączkę.
W regionie pracują też inne wyciągi narciarskie m.in. w Kalnicy, Bystrem, Ustrzykach Dolnych, Arłamowie, Wańkowej, Weremieniu, Puławach i Chyrowej. Warunki są bardzo dobre.
Opr. dk


![Pękła rura pod mostem w Przemyślu. Ruch na ulicy został wznowiony [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Modernizacja sieci wodociągowej w gminie Baranów Sandomierski](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2024/05/wodociag-350x250.jpg)




