Żyjący w trzecim stuleciu święty Walenty jest opiekunem ciężko chorych, głównie ze schorzeniami umysłowymi, a w ostatnich wiekach w tradycji anglosaskiej stał się patronem zakochanych. Przy okazji przypadających 14 lutego walentynek zapraszamy do wysłuchania premierowego reportażu Anny Leśniewskiej pt. „Miłość nie zna wieku”. Audycja została nagrana w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów na rzeszowskiej Słocinie.
Z Anną Leśniewską rozmawia Roman Adamski.
fot. Agnieszka Lasik DPS Kombatantów w Rzeszowie








![Wypadek na S19 w Stobiernej. Jedna osoba ranna, utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA] 9 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)


![Wypadek na S19 w Stobiernej. Jedna osoba ranna, utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA] 12 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-120x86.jpg)
![Atak niedźwiedzia w Płonnej. Nie żyje 58-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Atak niedźwiedzia w Płonnej. Nie żyje 58-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_20260423_1331091.jpg)


