FKS Stal Mielec poinformowała, że klub zdecydował się przedłużyć kontraktu z Matthew Guillaumierem. Umowa z Maltańczykiem obowiązywać będzie teraz do czerwca 2026 roku.
Popularny w Mielcu „Guli” dołączył do Stali 3 lipca 2023 roku. Dotychczas rozegrał 58 spotkań zapisując na swoim koncie 3 bramki oraz 4 asysty.
Tekst: R. Pytka / fot. FB FKS Stal Mielec



![Stal Rzeszów przegrywa z Wieczystą Kraków [WYNIK] 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowy piłkarz w I-ligowej Stali Mielec](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/Nowy-pilkarz-w-I-ligowej-Stali-Mielec-350x250.jpg)



