Na terenie gminy Brzozów doszło do aktu wandalizmu. W nocy z 19 na 20 lipca zdewastowano kwietniki znajdujące się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Brzozowie, a w Parku Jordanowskim zniszczono kilka ławek.
Urząd Miejski w Brzozowie na portalu Facebook zaapelował do osób odpowiedzialnych za zniszczenia, prawdopodobnie młodzieży, o dobrowolne zgłoszenie się do wydziału spraw społecznych w urzędzie do piątku, 26 lipca. Celem jest polubowne rozwiązanie sprawy.
Jak napisali urzędnicy: „Informujemy , że zdarzenia zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu, a w przypadku braku reakcji ze strony sprawców, materiały te zostaną przekazane Policji”
Oprac. MP, fot. Gmina Brzozów/Facebook

![[AKTUALIZACJA] Dwa pożary na Podkarpaciu. Spłonęły budynki gospodarcze, trwa dogaszanie domu 2 - Polskie Radio Rzeszów Ponad 1200 interwencji straży pożarnej minionej doby. Dwie osoby zginęły w pożarach](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/615512216_1206079595043699_7075306038339070420_n-350x250.jpg)

![Pożar drewnianego budynku w Jasionowie w powiecie brzozowskim [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Ewakuacja McDonald’s w Mielcu. Pomiary nie wykazały zagrożenia chemicznego](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSC033911-350x250.jpg)



