W szwedzkim Malmö trwają prestiżowe zawody Europe Smash–WTT Grand w tenisie stołowym. Do turnieju głównego z eliminacji awansowały dwie zawodniczki KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg: Fu Yu oraz Chinka He Zhuojia. Swoje pojedynki zagrają w poniedziałek (18 sierpnia), podobnie jak liderka KTS Han Ying.
Jako pierwsze z tarnobrzeżanek do II rundy awansowały już Japonka Tsatsuki Odo (pokonała Szwedkę Filippe Bergand 3;0), a także Chinka He Zhuojia, która również 3;0 wygrała z reprezentującą Australię Lju Yangzi. Niestety z turnieju odpadła Zuzanna Wielgos, zawodniczka PGE Fibrain AZS Politechniki Rzeszów w eliminacjach gry pojedynczej przegrała z Francuzką Camille Lutz 1;3.
Tekst: B. Wisz





![Śmiertelny wypadek na torach w Trzcianie pod Rzeszowem, nie żyje młoda kobieta [AKTUALIZACJA] 8 - Polskie Radio Rzeszów Śmiertelny wypadek na torach w Trzcianie pod Rzeszowem, nie żyje młoda kobieta [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/Korekta-rozkladu-jazdy-na-trasie-Jaslo-–-Nowy-Zagorz.jpg)

