To już pewne. Koszykarze II ligowej Opteam Resovii na mecze w roli gospodarzy wracają do Rzeszowa! Pierwsze spotkanie o punkty przed własną widownią i to w nowej hali sportowej przy ulicy Towarnickiego nasz zespół rozegra w święto narodowe 11 listopada o 17.30 z Cracovią. Jak nas zapewnił prezes klubu Grzegorz Sowa odbiór hali nastąpi 31 października, a pierwszy trening resoviacy odbędą w piątek 3 listopada. Wczoraj (27.10) klub uruchomił rezerwację karnetów. Potrwa do 6 listopada. Nie ma co zwlekać zachęca prezes Grzegorz Sowa:
Dla kibiców – karnetowców będą dodatkowe bonusy dodaje prezes Sowa:
Karnet kosztuje 220 złotych, bilet jednorazowy normalny 15 złotych w rundzie zasadniczej, a 20 złotych w fazie play-off. Ulgowy to wydatek 10 złotych przez cały sezon. Szczegółowe informacje o dystrybucji karnetów znajdą Państwo na stronie internetowej klubu https://resoviabasketball.pl/. Nowa hala mieści 238 miejsc stałych, na czas meczów za koszami będzie umieszczonych 450 krzesełek. Zatem pojemność nowej hali będzie zbliżona do ilości miejsce starej hali ROSIRu.
Wywiad z prezesem Grzegorzem Sową w sobotniej audycji „Sportowe Takty” po godzinie 18.05
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. pexels.com





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

