Nowo przyjęci funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej złożyli dziś uroczyste ślubowanie w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. To 23 mężczyzn i 11 kobiet. Mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji, na który składały się m.in. test wiedzy, kompetencji, psychologiczny, sprawności fizycznej, rozmowa kwalifikacyjna.
Nowi funkcjonariusze trafią teraz do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, tj. w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu, Rzeszowie, Jasionce, a także Krośnie, Krościenku i Barwinku.
Aktualnie w strukturach podkarpackiej KAS pełni służbę blisko 1,2 tys. funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.
fot. KAS




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-350x250.jpg)


![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 8 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


