Podczas koncertu inauguracyjnego wystąpi Paulina Przybysz z zespołem, która przedstawi własne interpretacje standardów jazzowych.
Program festiwalu jest zróżnicowany pod względem wykonawczym i stylistycznym, od recitalu wybitnego pianisty Piotra Orzechowskiego, po występ ośmioosobowego zespołu Jana Jareckiego.
Wszystkie koncerty rozpoczynają się o 19.00. Festiwalowi towarzyszy wystawa plakatów jazzowych Leszka Żebrowskiego.
XIV edycja festiwalu Gwiazdy Jazzu w Sanockim Domu Kultury zakończy się w niedzielę, 24 marca.
Tekst: Elżbieta Lewicka, fot. pixabay.com


![Utrudnienia w Sanoku po zderzeniu trzech pojazdów 3 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)




