Dwa mandaty na kwotę 1 tys. złotych otrzymał 44-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba. Jak informuje tarnobrzeska policja, w rejonie skrzyżowania ul. Sikorskiego i Świętej Barbary w Tarnobrzegu przejechał rowerem skrzyżowanie na czerwonym świetle. Funkcjonariusze drogówki natychmiast ruszyli za cyklistą, ale mimo wydawanych poleceń nie zatrzymał się do kontroli. Zaczął uciekać, ale z policjantami ruchu drogowego nie miał szans, został ujęty po kilku minutach. Był agresywny i nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Oświadczył, że powodem jego zachowania był strach przed mandatem.
Opr. dw



![Rowerzystka potrącona po zderzeniu dwóch aut w Tarnobrzegu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)



