Rzeszowski oddział Fundacji Aktywizacja obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia. Podczas obchodów zostało przypomniana historia oddziału, przedstawiono też plany na przyszłość a zasłużone instytucje, organizacje i osoby zostały wyróżnione statuetkami. Oto jakimi refleksjami podzieliła się z Bernadetą Szczypta dyrektorka oddziału Katarzyna Kędzior-Łątka.
fot. Bernadeta Szczypta







![Pożar ochronki w Grodzisku Dolnym. Ewakuowano dzieci i opiekunów 8 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w przemyskiej firmie zajmującej się dystrybucją płyt drewnopochodnych [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/DSC04461-1-350x250.jpg)


![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 11 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

