Rzeszowski oddział Fundacji Aktywizacja obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia. Podczas obchodów zostało przypomniana historia oddziału, przedstawiono też plany na przyszłość a zasłużone instytucje, organizacje i osoby zostały wyróżnione statuetkami. Oto jakimi refleksjami podzieliła się z Bernadetą Szczypta dyrektorka oddziału Katarzyna Kędzior-Łątka.
fot. Bernadeta Szczypta










![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 13 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

