Prawie 9 mln wydano na modernizację i wyposażenie oddziałów w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. W ramach modernizacji Odział Chirurgii Naczyń został wyposażony w nowe specjalistyczne łóżka oraz zwiększono lich liczbę do 25. Natomiast Odział Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej został przeniesiony do nowego skrzydła. Jak mówi Piotr Stabiszewski, kierownik Oddziału Chirurgii Naczyniowej, najbardziej skorzystają na tym pacjenci, ponieważ poprawi się komfort pobytu w oddziale oraz zwiększy dostępność do usług medycznych i zabiegów operacyjnych.
Dodatkowo w ramach programu „Dostępność plus” szpital został wyposażony także w nowe windy.
fot. Beata Korbas






![Absolutorium dla Prezydenta Przemyśla [AKTUALIZACJA] 7 - Polskie Radio Rzeszów Absolutorium dla Prezydenta Przemyśla [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Sesja-absolutoryjna-w-Przemyslu.-Prezydent-Wojciech-Bakun-otrzymal-wotum-zaufania-350x250.jpg)





