W każdy wtorek, czwartek i sobotę przed urzędem miasta można będzie dostać gorącą zupę. Posiłki wydawane będą przez dwie godziny, od 15.30 do 17.30. Chodzi o wsparcie ludzi, którym w okresie jesienno-zimowym jest szczególnie trudno.
Organizatorami akcji są Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” i Straż Miejska w Przemyślu.
Tekst: Wojciech Wójcik, fot. ilustracyjne

![Absolutorium dla Prezydenta Przemyśla [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Absolutorium dla Prezydenta Przemyśla [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Sesja-absolutoryjna-w-Przemyslu.-Prezydent-Wojciech-Bakun-otrzymal-wotum-zaufania-350x250.jpg)





