W każdy wtorek, czwartek i sobotę przed urzędem miasta można będzie dostać gorącą zupę. Posiłki wydawane będą przez dwie godziny, od 15.30 do 17.30. Chodzi o wsparcie ludzi, którym w okresie jesienno-zimowym jest szczególnie trudno.
Organizatorami akcji są Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” i Straż Miejska w Przemyślu.
Tekst: Wojciech Wójcik, fot. ilustracyjne



![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych-350x250.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


