Służby zostały wezwane na miejsce zdarzenia w środę w nocy. – Wcześniej z budynku samodzielnie ewakuowały się cztery osoby – relacjonuje brygadier Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.
W zdarzeniu nikt nie został ranny. Akcja strażaków zakończyła się w godzinach porannych.
Tekst: J.Chodyniecki



![Mobilet w Dębicy. Za postój w strefie płatnego parkowania można zapłacić aplikacją 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowe strefy płatnego parkowania w Przemyślu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/1000045626-e1761289765335-350x250.jpg)



